Main Menu

Login Form

Mamo! Zatroszcz się o chwilę tylko dla siebie

kobieta z pomadkąZapewne niejedna kobieta mająca dzieci ma problem, by wygospodarować kilka godzin wyłącznie dla siebie. W ferworze swoich obowiązków wiele kobiet zapomina, że powinny troszczyć się tak samo o innych, jak i o swoje potrzeby. Droga mamo! Pamiętaj zatem o tym, by zorganizować sobie chwilę na zasłużony relaks.


Zadbana skóra to podstawa

Procesu starzenia nie sposób zatrzymać, jednak można spowolnić jego skutki. Właściwie dobrane oleje kosmetyczne sprawią, że cera będzie bardziej jędrna i nawilżona. Latem obowiązkowo należy zaś aplikować kosmetyki do opalania, które zabezpieczą cerę przed zbyt długą ekspozycją na promieniowanie słoneczne, która jeszcze bardziej przyśpiesza starzenie się skóry i czyni ją przesuszoną.

Mogą Cię zainteresować te kosmetyki do opalania - https://witalnapaczka.pl/kosmetyki-do-opalania. Sprawdź jak działają.

Odrobina odprężenia

zestaw kosmetykówNawet najdroższe kosmetyki, nie zastąpią potrzebnego nam wypoczynku. Aby skóra ładnie wyglądała, organizm musi się zregenerować. Kobiety w ciąży mogą dodatkowo zażywać suplementy dla ciężarnych, które pomogą utrzymać zdrowy wygląd cery, włosów i paznokci.

Przynajmniej raz w tygodniu dobrze jest sprawić sobie relaksującą kąpiel z aromatycznymi olejkami. Po jej skończeniu obowiązkowo trzeba wklepać w skórę odżywczy krem. Od czasu do czasu można także nałożyć na twarz regenerującą maseczkę bądź zafundować sobie odprężający masaż. Wszystkie te niewielkie zabiegi można sobie dodatkowo uprzyjemnić filiżanką pysznej herbaty bądź lampką dobrego wina.

Pamiętajmy także o aktywności ruchowej, która jest tak ważna dla naszej kondycji i samopoczucia. Niekoniecznie musi być to wykańczający trening na siłowni. Wystarczy chociaż pół godziny marszu kilka razy tygodniowo.

Postaw na właściwą pielęgnację!

Aby pielęgnacja przyniosła oczekiwane efekty, należy odpowiednio dobrać preparaty pielęgnacyjne. Wybrać należy kosmetyki do cery naczynkowej np. takie https://witalnapaczka.pl/kosmetyki-skora-naczynkowa, a inne do cery mocno przesuszonej. Specjalnego traktowania wymaga skóra z tendencją do przetłuszczania się.

Jeżeli dochodzi do problemów skórnych, warto inwestować w kosmetyki na trądzik. Ich wybór należy skonsultować z kosmetyczką lub lekarzem. Nieodpowiednio wybrane kosmetyki są w stanie przynieść większą ilość negatywnych skutków niż pozytywnych następstw, szczególnie podczas stosowania wysoce zaawansowanych preparatów.

Copyright © 2024. clubfrancepologne.pl Rights Reserved.