Main Menu

Login Form

Na zapleczu placówek kulturowych

drawing g64c10bcce 640Po długim okresie, kiedy to pandemia trzymała nas w domu, masowo ruszyliśmy do placówek kulturalnych, oświatowych i rekreacyjnych. Zaspokojenie głodu wiedzy, sztuki i ogólnego towarzystwa ludzi, pozwoliło nam nie zwariować w tych i tak dziwnych czasach. Po odmrożeniu oferty konstruktywnego spędzenia czasu posypały się lawiną. Zapewnienie jednak samego repertuaru bez odpowiedniego miejsca nie miałoby sensu. Jak zatem właściciele punktów kulturowych radzą sobie z dbaniem o swoje nieruchomości?

Pandemia dała okazję do remontu w wielu miejscach. Niektóre z nich ograniczyły się do odnowienia wnętrz, ale wielu zdecydowało się na gruntowne zmiany i kompleksowe przygotowanie budynków na powrót interesantów. Jednym z działań z tym związanych było na przykład czyszczenie rynien. Wrocław często nawiedzają deszcze, więc zabezpieczenie dachu przed wodą jest ważne. Warto o tym pamiętać również w prywatnych domach.

Brak klientów pozwolił na sprawdzenie instalacji, które dawno nie były kontrolowane. Stąd w wielu miejscach przeglądy instalacji gazowych. Wrocław przygotował się, można powiedzieć dzięki pandemii, do okresu zimowego bardzo skrupulatnie w zeszłym roku. Teraz możemy spędzać czas w ciepłych i przyjemnych wnętrzach.

Miejsca takie jak stadiony, siłownie, miejsca targów mogły w czasie zamknięcia zorganizować porządne sprzątanie hal (Wrocław i okolice). Poza malowaniem i czyszczeniem podług, znalazł się wreszcie czas na naprawy, na które nigdy nie ma czasu. A to zwiększyło komfort korzystania z tych przestrzeni.

Pogotowie kanalizacyjne i pogotowie wodociągowe również miały we Wrocławiu pełne ręce roboty. Po odmrożeniu natężenie w pewnych miejscach było tak duże, że co chwila słychać było o awariach wodociągów. A bez wody ani rusz.

movie theater gb70010be1 640Korzystając z różnego rodzaju usług oferowanych przez teatry, parki rozrywki czy szkoły zwracamy uwagę przede wszystkim na wystrój wnętrza i obsługę. Nikt z nas nie zastanawia się jak wiele pracy wymaga zadbanie o samą nieruchomość i zapewnienie nam jako użytkownikom przestrzeni do korzystania z nich. Mimo iż przecież zajmujemy się własną. Doceńmy te działania.

Copyright © 2024. clubfrancepologne.pl Rights Reserved.