Main Menu

Login Form

Wspólne wczasy w górskich miejscowościach . Gdzie warto się wybrać, gdzie szukać noclegu oraz których rozrywek spróbować?

child g0231523be 640Obmyślasz wypoczynek z rodziną w górach? W Polsce można znaleźć wiele fajnych miejscowości, a jeśli chodzi o wyjazd z maluchami, warto rozważyć znajdujący się w Górach Orlickich Zieleniec.

Góry – piękne każdą porą roku

Wypad do górskich kurortów może stać się świetnym przedsięwzięciem nie tylko podczas ferii zimowych. Mimo że hotel przy stoku (Hotel Szarotka - sprawdź wybierając się do Zieleńca), to idealne umiejscowienie dla fanów szusowania po śniegu, to latem w górskich miejscowościach również znajdziesz wiele sposobów na spędzenie czasu. Najlepszym tego dowodem jest ośrodek sportów zimowych w Zieleńcu. Czarująca sceneria tej części miasta Dusznik-Zdroju sprzyja licznym sposobom ciekawego wakacji.

Zakwaterowanie z maluchami

Planując urlop w górach z pociechami, należy skrupulatnie przemyśleć wybór hotelu - sprawdź wolne miejsca, w jakim wynajmiemy pokój. W okresie letnim ciężko o alternatywę dla kąpieli, wobec czego dobrze jest wyszukać hotele z basenem. Zabawy w wodzie będą źródłem niezwykłej radości całej familii.

Po intensywnym dniu dobrze zrobi nam chwila relaksu. Dobrym wyborem będzie zatem relaksujący masaż lub wizyta w saunie. W związku z tym znakomitą decyzją może okazać się więc hotel SPA. Aby mieć jednak możliwość rozkoszować się wieczorem we dwoje, wybieraj miejsca zapewniające pomoc, jaką jest animator dla maluchów.

Atrakcyjne miejsca w miejscowościach górskich

landscape g12de5b9ef 640Tereny wokół Dusznik-Zdroju dopomagają czynnym sposobom spędzenia wakacji, zarówno spokojnym wędrówkom po górskich stokach, jak również eskapadom bicyklem. Idealną bazą wypadową będzie między innymi Zieleniec. Atrakcje dla dzieci są czymś, czego z pewnością tu nie zabraknie. Za przykład może służyć Zieleniec Summer Park, który obowiązkowo musi przetestować każda rodzina z dziećmi, odbywająca urlop niedaleko Dusznik-Zdroju.

Na terenie parku letniego można cieszyć się z licznych nietuzinkowych atrakcji, przykładowo zjeżdżania na nartach po trawie lub ze zjeżdżalni pontonowej. Zaś po długim czasie aktywności dobrze będzie skusić się na miejscową ucztę, którą zapewni restauracja regionalna. Karczm, w jakich dane jest zachwycić się smakiem również w Zieleńcu jest mnóstwo.

Przekonaj się jak wspaniałą przygodą mogą okazać się wspólne wakacje w górskich kurortach.

Copyright © 2024. clubfrancepologne.pl Rights Reserved.