Main Menu

Login Form

Jak utrzymać bezpieczeństwo w placówce edukacyjnej?

ipad g380265049 640Bezpieczeństwo w szkole to ważna kwestia. Stąd też dyrekcja dodaje wszelkich starań, aby je zagwarantować. Uczniowie powinni czuć się oprócz tego że komfortowo, ale także mają być chronieni w czasie pobytu w placówce szkolnej. Tak samo kadra nauczycielska i cała infrastruktura szkoły. Niewątpliwie jednym z istotniejszych elementów stanowiących o bezpieczeństwie są drzwi i solidne zamki.

System jednego klucza – w jaki sposób to działa?
Sporo szkół i innych instytucji publicznych odchodzi od dawnego systemu zamkowego w drzwiach. Na to miejsce wchodzi nowoczesny system master key. Dzięki temu rozwiązaniu administrowanie drzwiami jak i bezpieczeństwo są na prawdę na niezwykle wysokim poziomie.
Zamki w systemie jednego klucza master key to zapewnienie skutecznego zamknięcia każdego pomieszczenia. W dawnych zamkach umieszczone są dwa układy – pierwszy zapamiętuje kształty, a kolejny zamyka. W systemie master key jest bardzo podobnie. Z tą jedną różnicą, że wzbogacają go elementy zmienne, dzięki którym za pomocą głównego klucza można otwierać wszystkie pomieszczenia. Wkładki w systemie master key wzbogacone są w dodatkowe elementy - plasterki masterkowskie. Wystarczy wybrać odpowiednie nacięcia, wielkości kołków i plasterków, aby dany klucz otworzył konkretne pomieszczenia.

Jak to przedstawia się w praktyce?
Co to jest system master key w praktyce? Placówka, w jakiej umieszczone są zamki takiego rodzaju ma solidny system zarządzania kluczami. Jeden pracownik może mieć klucz główny MASTER do otwierania wszystkich z wejść, a inny pracownik może otworzyć już konkretne zamki. To bardzo duże udogodnienie w codziennej pracy a także zapewnienie dużo większej bezpieczeństwa. W razie pożaru, opuszczenie siedziby placówki zawsze przebiegnie bezproblemowo i w bezpieczny sposób. System master key ułatwi także codzienną komunikowanie się między pracownikami placówki i zaprowadzi porządek.

Gdzie kupić zamki takiego rodzaju?
children g656be3535 640Jeżeli nie znasz sklepu, gdzie dostaniesz zamki z systemem master key, sprawdź katalogi sklepów z podobnym wachlarzem produktów. Starczy jedynie wpisać w Google frazę w temacie tego co szukasz i miasto, np. „zamki do drzwi Wrocław”. Warto robić zakupy na stronie producenta lub w miejscu, które dystrybuuje zamki master key, np. u dystrybutorów. Na stronie www sklepu warto sprawdzić informacje na temat systemu i zestawić kilkanaście wybranych produktów.
W dużym mieście będziesz mieć swobodny dostęp do sklepów, które mają w ofercie zamki z systemem master key. Sklepy z zamkami do drzwi we Wrocławiu, Warszawie, czy innym mieście to oczywistość. Jeżeli jednak mieszkasz w niewielkiej miejscowości, zawsze możesz zamówić produkt w sklepie internetowym. Cena zamka master key nie jest wysoka. Budynek szkolny z takim zabezpieczeniem wejść, a także z kłódką w systemie jednego klucza stanie się jeszcze bardziej bezpieczna.

Copyright © 2024. clubfrancepologne.pl Rights Reserved.