Main Menu

Login Form

Dni otwarte w szkole – dlaczego warto wziąć nich udział?

girl gd4fb91066 640W okresie letnim bardzo dużo szkół chce zachęcić przyszłych uczniów do nauki w ich placówce. Niestety rodzaj przekazu wiadomości jest zazwyczaj taki sam, dlatego żadna z nich nie wyróżnia się. Jeśli chcesz wiedzieć w jaki sposób szkoła powinna zachęcać swoich wychowanków do nauki i zdrowego życia, to koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Większość szkół organizując dni otwarte skupia się jedynie na udekorowaniu sal, oraz przygotowaniu kilku doświadczeń w stylu {wybuchu wulkanu|prostych pokazów fizycznych|prostych pokazów chemicznych}. Ten sposób jest w stanie zatrzymać potencjalnych uczniów jedynie na chwilę w danym miejscu, co zatem można zrobić, aby to wydarzenie było bardziej spektakularne? Odpowiedzią jest innowacyjne projektowanie stoisk targowych.

Jednym z najważniejszych elementów jest dekoracja zewnętrznej części budynku, ustawienie odpowiednich tablic z plakatami, na pewno zainteresuje przechodzące osoby. Alternatywą dla tego rozwiązania jest rollup dwustronny, który postawiony przy wejściu będzie zapraszał, a także żegnał gości. To pierwsza i ostatnia rzecz jaką zobaczą odwiedzający, dlatego musi być wyjątkowa.

school tools gb22efe1dd 640Kolejnym elementem jest wnętrze, odpowiednia budowa stoisk targowych może pokazać wszystkie atuty placówki. Umieszczając na straganikach wiele różnych propozycji, urozmaica się salę, a także przyciąga wzrok gości. We wzorowym ustawieniu powinny znaleźć się przekąski, historia szkoły, spis zajęć pozalekcyjnych, a także ekspozytor na ulotki, dzięki któremu każdy będzie mógł zabrać broszurkę i spokojnie zapoznać się z nią w domu.

Ostatnim i najważniejszym elementem jest strefa odpoczynku. W tym miejscu odwiedzający będą mieli możliwość zjedzenia przekąsek, a także zrelaksowania się na leżakach. To również dobre miejsce na pokazanie szkoły. Umieszczając tam kostki reklamowe goście zaciekawią się nowoczesną formą przekazu i zapamiętają ją na długie tygodnie. Korzystając z tych kilku wskazówek, będziesz wiedział która szkoła stara się o swoich przyszłych uczniów.

Copyright © 2024. clubfrancepologne.pl Rights Reserved.