Main Menu

Login Form

Na zapleczu placówek kulturowych

drawing g64c10bcce 640Po długim okresie, kiedy to pandemia trzymała nas w domu, masowo ruszyliśmy do placówek kulturalnych, oświatowych i rekreacyjnych. Zaspokojenie głodu wiedzy, sztuki i ogólnego towarzystwa ludzi, pozwoliło nam nie zwariować w tych i tak dziwnych czasach. Po odmrożeniu oferty konstruktywnego spędzenia czasu posypały się lawiną. Zapewnienie jednak samego repertuaru bez odpowiedniego miejsca nie miałoby sensu. Jak zatem właściciele punktów kulturowych radzą sobie z dbaniem o swoje nieruchomości?

Czytaj więcej: Na zapleczu placówek kulturowych

Aby dzieci mieszkały w godnych warunkach - programy telewizyjne o remontach zniszczonych domów

tv 2213140 1920Coraz to większą popularność zyskują projekty tv – opierające się na odnawianiu domów prawie będących w ruinie. Prezentowane za pomocą gwiazdy telewizji według modelu zagranicznych pierwowzorów – pomagają wielodzietnym rodzinom rezydować w odpowiednich warunkach. Remonty te przeprowadzane są bez mała w parę tygodni – a wyniki są w istocie piorunujące. Ogromną oglądalnością szczycą się także kanały tematyczne w kwestii urządzania mieszkań dla pojedynczych inwestorów, gdzie remonty przeprowadzane są przez sławnych w TV architektów. I chociaż w tej sytuacji idea odnosi się do nawet drobnych zabiegów we wnętrzach, przerabiają je bardzo efektownie w całkowicie nowe wnętrza.

Czytaj więcej: Aby dzieci mieszkały w godnych warunkach - programy telewizyjne o remontach zniszczonych domów

Znane miasta Polskie będące za pan brat z filmem i jego znanymi postaciami

auditorium 3514584 1920Każdy obraz filmowy, jaki widzimy w kinie, był gdzieś nakręcony. W związku z tym mieszkańcy konkretnych miast – oglądają później na ekranie – kadry ze swojego podwórka. W jakich miejscowościach zostały wyprodukowane najważniejsze hity kinowe?

Czytaj więcej: Znane miasta Polskie będące za pan brat z filmem i jego znanymi postaciami

Copyright © 2022. clubfrancepologne.pl Rights Reserved.